MOL žáci: Lucie Pavlasová obhájila a Rudolf Stindl novým přeborníkem

O víkendu se odehrálo mistrovství Ostrožské Lhoty v mládežnických kategoriích.

Prvenství mezi děvčaty obhájila Lucka Pavlasová, na druhém místě skončila Anička Bartoníčková a třetí místo obsadila Ivča Turčinová.

Blahopřejeme.

Hoši si díky účasti hostujícího hráče Rudy Stindla zahráli po dlouhé době pavouka, do něhož bylii nasazeni na základě výsledků ve skupinách. Přímo do semifinále tak postoupili Ondra Turčin a Tom Krchňáček. Oba dva poměrně hladce vyhráli oba zápasy ve své skupině, které se hrály na jeden vítězný set.

Dalšími semifinalisty se stali Ruda Stindl a překvapivě Lukáš Krchňáček, kterému se za stavu 2:5 ve čtvrtfinále podařilo odvrátit mečbol Kryštofa Čecha a utkání pak dovedl do vítězného konce v poměru 7:5.

V semifinále se utkali Ondra s Lukášem a Ruda s Tomem. První zápas měl hladký průběh a zvítězil v něm Ondra 6:0, 6:0. Druhé utkání bylo velmi napínavé a skončilo po 90 minutách vítězstvím Rudy Stindla 7:6, 6:1.

Ve finále se očekávalo, že půjde o vyrovnaný souboj. Bohužel Ondra nezvládl utkání podle svých představ a nedokázal zopakovat výhru nad Rudou ze skupiny. Ruda Stindl naopak famózním a téměř bezchybným výkonem ukázal, že je vynikajícím hráčem a po právu se stal vítězem chlapeckého turnaje. Zvítězil 6:3, 6:0.

Gratulujeme.

Speciální poděkování - mojí ženě Jitce za perfektní servis během celého turnaje.
Děkuji také Viktorovi Malinovi za soudcování, Peťovi za krásné diplomy a rodičům za fandění a podporu.